Wspierają nas

ERGO Hestia

Pod patronatem jednego z naszych przyjaciół – STU ERGO HESTIA SA możemy pozyskać środki na zakup sprzętu ratowniczego. Miarą pozyskanych środków będzie siła Waszych nóg – w postaci ilości przebiegniętych kilometrów. Możecie nam pomóc poprzez uczestnictwo w każdym z organizowanych w Polsce majowych biegów ulicznych. Wystarczy jedynie zapisać się na jeden, dwa lub więcej biegów i je ukończyć. Za każdy przebiegnięty kilometr zapłaci nam STU ERGO HESTIA.

Więcej informacji tutaj

Cementownia Warta

Z ogromną radością informujemy, że dzięki uprzejmości i wsparciu finansowemu firmy Cementownia Warta SA. jesteśmy dumnymi użytkownikami nowiutkich urządzeń GPS. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Cementowni Warta za okazane serce i wsparcie naszej Grupy w profesjonalny sprzęt do nawigacji.

RTCom

Niezmiernie miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości naszego nowego sponsora, firmy RTcom nasza grupa wzbogaciła się o profesjonalne urządzenia radiołączności firmy Hytera. W nasze ręce trafiło pięć radiotelefonów przenośnych i trzy radiotelefony przewoźne. Pierwsze ćwiczenia ze sprzętem Hytery już za nami, a wrażenia z pracy bardzo pozytywne. Radiotelefony trafiły od razu w naprawdę ciężkie warunki, niska temperatura, duża wilgotność, pył, kurz i tony gruzów – sprzęt daje radę! Już nie możemy się doczekać instalacji Hyter w naszych samochodach.

Tekniska Polska

Miło mi poinformować, że firma Tekniska podarowała nam Router działający w technologiach UMTS/CDMA.
Router ten jest odpowiedni tam gdzie trzeba zapewnić stałą transmisję danych niezależnie od technologii transmisyjnej wykorzystywanej przez operatorów sieci GSM.
W praktyce to oznacza, że planiści będą mogli łączyć się z Internetem podczas akcji a słaby zasięg sieci będzie nam dokuczał zdecydowanie rzadziej.

project 112