Rusza nasz projekt “Dron dla Grupy Poszukiwawczej”

Akcja poszukiwawcza to walka z upływającym czasem. Pomóż nam ją wygrać. Wesprzyj projekt: „Dron dla Grupy Poszukiwawczej” na zrzutka.pl
Zakup profesjonalnego drona z kamerą termowizyjną zwiększy skuteczność poszukiwań i bezpieczeństwo ratowników. Umożliwi szybkie i bezpieczne przeszukiwanie dużych, trudno dostępnych lub niebezpiecznych obszarów.
PO CO NAM DRON?
W akcjach poszukiwawczych wykorzystujemy wszelkie dostępne środki: szukamy z quadów i pojazdów terenowych, szukamy przy pomocy szybkiej trójki oraz przy pomocy tyraliery, no i oczywiście przy użyciu psów ratowniczych. Wszystkie te metody są bardzo dobre ale nowoczesna technika daje nam jeszcze jedno narzędzie, którym są Drony.
Drony dają nowe spojrzenie na miejsce akcji poszukiwawczej. Odkryte tereny można przeszukiwać z góry, wtedy przeszkody terenowe, krzaki czy krzewy nie stanowią przeszkody dla wzroku. Dodatkowo użycie kamery termowizyjnej umożliwia szybsze odnalezienie człowieka na tle chłodniejszego otoczenia.
Dron pozwala na szybkie i bezpieczne przeszukanie miejsc stanowiących zagrożenie dla ratowników jak np. brzegi rzek, tereny bagienne lub tereny poprzemysłowe.
Podczas katastrof budowlanych i klęsk żywiołowych takich jak powodzie czy wiatrołomy dron umożliwi oszacowania rozmiarów zdarzenia i identyfikację istniejących zagrożeń. Dzięki obserwacji z powietrza łatwiej będzie nie tylko odnaleźć osoby poszukiwane ale też zaplanować działania ratownicze tak by pomoc dotarła jak najszybciej.
Podstawą naszych poszukiwań zawsze będzie psi nos, jednakże zakup Drona da nam dodatkowe, nowoczesne narzędzie, które w znaczący sposób przyspieszy i usprawni poszukiwania.
W SKRÓCIE:
Zakup drona:
zwiększy szybkość przeszukiwania terenów otwartych
zwiększy bezpieczeństwo ratowników.
daje nowe spojrzenie na teren poszukiwań.
zwiększy szansę odnalezienia osoby poszukiwanej.
pozwala planować akcję ratowniczą i identyfikować zagrożenia.
to inwestycja w Wasze bezpieczeństwo.

nasz nowy projekt można wesprzeć na kilka sposobów:
1. Przekazując darowiznę bezpośrednio na nasze konto w mBank nr: 15 1140 2004 0000 3602 7903 0969, tytuł przelewu: na cele statutowe
2. Dokonując wpłat poprzez serwishttps://zrzutka.pl/knfpm3 (nie jest pobierana opłata za dokonanie transakcji)
3. Przekazać 1% podatku wykazanego w zeznaniu rocznym PIT KRS:0000265465

Pamiętajcie, mamy status Organizacji Pożytku Publicznego a to oznacza, że darczyńca może odliczyć kwotę darowizny od dochodu.
W przypadku osób fizycznych do 6%, w przypadku osób prawnych do 10% uzyskanego dochodu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *