DRONY.NET

Naszą jednostkę od lat wspiera firma drony.net. Dziękujemy Drony.net za ogromne wsparcie  jakie uzyskaliśmy w naszej drodze do pozyskania Drona.

VIX Automation

Miło nam poinformować, że grono naszych darczyńców zasiliła firma VIX Automation. Lider na rynku automatyki realnie przyczyniający się do wzrostu efektywności polskich przedsiębiorstw.

Alvika

Miło nam poinformować, że do grona naszych darczyńców dołączyła firma Alvika przekazując nam bluzy polarowe.

Wideorejestratory24.pl

Dzięki uprzejmości Wideorejestratory24 nasza grupa wzbogaciła się o: kamerę sportową do rejestrowania naszych działań w terenie, wideorejestrator do Crafftera, Karty pamięci do urządzeń oraz uchwyt na klatkę piersiową do kamery sportowej. Sprzęt posłuży nam do szkolenia i ćwiczeń. Dziękujemy.

C&C partners

Firma C&C Partners przekazała nam fundusze, które przeznaczyliśmy na modernizację stanowiska planistycznego. Za przekazane pieniądze kupiliśmy nowy monitor, który będzie towarzyszył nam podczas wszystkich akcji poszukiwawczych. Dziękujemy za wsparcie.

ERGO Hestia

Pod patronatem STU ERGO HESTIA SA pozyskaliśmy środki na zakup sprzętu ratowniczego. Miarą pozyskanych środków była ilości kilometrów, które przebiegli dla nas, nasi przyjaciele biegacze z całego kraju.
(więcej…)

Cementownia Warta

Z ogromną radością informujemy, że dzięki uprzejmości i wsparciu finansowemu firmy Cementownia Warta SA. jesteśmy dumnymi użytkownikami nowiutkich urządzeń GPS. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Cementowni Warta za okazane serce i wsparcie naszej Grupy w profesjonalny sprzęt do nawigacji.

RTCom

Niezmiernie miło nam poinformować, że dzięki uprzejmości naszego nowego sponsora, firmy RTcom nasza grupa wzbogaciła się o profesjonalne urządzenia radiołączności firmy Hytera. W nasze ręce trafiło pięć radiotelefonów przenośnych i trzy radiotelefony przewoźne. Pierwsze ćwiczenia ze sprzętem Hytery już za nami, a wrażenia z pracy bardzo pozytywne. Radiotelefony trafiły od razu w naprawdę ciężkie warunki, niska temperatura, duża wilgotność, pył, kurz i tony gruzów – sprzęt daje radę! Już nie możemy się doczekać instalacji Hyter w naszych samochodach.

Tekniska Polska

Miło mi poinformować, że firma Tekniska podarowała nam Router działający w technologiach UMTS/CDMA.
Router ten jest odpowiedni tam gdzie trzeba zapewnić stałą transmisję danych niezależnie od technologii transmisyjnej wykorzystywanej przez operatorów sieci GSM.
W praktyce to oznacza, że planiści będą mogli łączyć się z Internetem podczas akcji a słaby zasięg sieci będzie nam dokuczał zdecydowanie rzadziej.

project 112